Meie kaunid pruudid

Meil on olnud suur rõõm luua pulmakleite väga erilistele ja kaunitele naistele ning saada osaks nende imelistest pulmalugudest ja -mälestustest. Igaks teist on olnud tore, armas ja unikaalne.

Looduse embuses: ood armastusele ja ilule

Eesti loodus on imeline. Sügavad metsad, lummavad rabad ning uduga kaetud müstilised lagendikud on pärit kui muinasjuturaamatust. Kõige selle üle laotub rahu ja igavikuline hõng, peites endas tuhandeid teeradu, millest igaühel on jutustada oma unikaalne lugu armastusest, ootusest ja ilust.

Teel sellesse muinasjuttu peatus Katrina ka meie juures, sest teda oli ootamas imeline suurte lilledega kaetud bodi, milles kangastus tema armastus Mareki vastu kogu selle salapärases ja ilus.

Loe veel

Maiu ja Toomase imeline pulm Ammende Villas

Maiut kaunistab pulmapäeval midagi palju enamat, kui lihtsalt kleit – see on kui sümfoonia elegantsile, kus sihvakas siluett, õrn pits ja säravad pärlid moodustavad Maiu karakteriga ideaalse kooskõla.

Meie 2023 aasta pulmakollektsiooni mütoloogilise kleidist “Siren Gown” inspireeritud pulmakleidil on ka pitsi ja pärlitega kaunistatud slepp, mis lisab kleidile erilisust ja suursugusust.

Loe veel

Südamed said üheks Toscana ilus: Marju ja Urmase pulm Villa Le Fontanelles

Firenze lähedal mäekünkal asuv Villa Le Fontanelle on tõeline pärl - põneva arhitektuuri ja ajalooga villa pakub ka lummavaid vaateid ning Toskaana horisonti ja maastikku ehapunasse maalivat hingematvat päikeseloojangut. Villa kaunis aias on pulmatseremooniate tarbeks ka oma väike romantiline kabel.

Loe veel

Köitev armulugu Napolis - Gea ja Valerio stiilne pulm

Mitmed kuud ettevalmistust, ootusärevust, ülemõtlemist ning emotsioonipuhanguid hiljem oli see päev lõpuks käes. Kleit on viimistletud perfektsuseni, peopaigas sätivad väledad käed paika viimaseidki detaile ning kogu perekond on abiks, et pruut meheleminekuks valmis seada.

Loe veel

Unistustest reaalsuseks: Kristeli ja Veljo suurejooneline pulm Kõue mõisas

Kristeli unelmate pulmakleidiga algas meie ateljees töö juba mitu kuud tagasi. Sadadest meetritest plisseritud siidist sündis Kristeli temperamenti sümboliseeriv võimas, mäslevaid merelaineid meenutav seelik, millele lõike tasakaalustamiseks lihtsa elegantse joonega ülaosa.

Loe veel

Imelise paarikese romantiline fotosessioon Pariisis

Pariisil on eriline koht iga romantiku südames ning fotosessioon linna lummavate vaadete taustal on tore mälestus kogu eluks.

Loe veel

Unustamatu teekond meie imeliste pruutidega

Meil on olnud väga suur rõõm olla osake meie pruutide armastuse teest, igaüks teist on imeline. Nii tore, et oleme saanud võimaluse tutvuda nii paljude erinevate säravate isiksustega ning anda oma osa teie õnne ja pidupäeva unelmate pulmakleidi loomisega.

Loe lähemalt