Maiu & Toomase imeline pulm Ammende Villas

Pärnu südames asuvat rikkaliku ajalooga Ammende Villast on kuulnud enamik eestlasi. Art Noveau stiilis arhitektuuripärl Ammende Villa on paljude lemmik peatus- ja peopaik ning suurepärase toidu sünonüüm, mille ehitas 115 aastat tagasi baltisaksa tööstusmagnaat Hermann Leopold Ammende oma kalli tütre Elleni pulmapeoks.

Enam kui sajand hiljem on Ammende Villa kohaks, mille väärika ajaloo, sündmuste, seikluste ja draamade auras tähistatakse armastust ning sõlmitakse igavesi liite. Selle erilise koha valisid oma pulmapäevaks ka Maiu ja Toomas.

Maiu eritellimusel valminud pulmakleit on kui elegantsi sümfoonia

Maiut kaunistab pulmapäeval midagi palju enamat, kui lihtsalt kleit – see on kui sümfoonia elegantsile, kus sihvakas siluett, õrn pits ja säravad pärlid moodustavad Maiu karakteriga ideaalse kooskõla.

Meie 2023 aasta pulmakollektsiooni mütoloogilise kleidist “Siren Gown” inspireeritud pulmakleidil on ka pitsi ja pärlitega kaunistatud slepp, mis lisab kleidile erilisust ja suursugusust.

Tähelepanu detailidel

Hõrkude pulmakleitide muinasjutumaailmas on tähtis iga detail. Iga pärlike tuhandete seas on omal kohal, et õigel hetkel sädeleda, püüda endasse killuke armastust ja saada killukeseks imelistest mälestustest ja lugudest.

Et kõik saaks selles muinasloos ideaalne, valmib kleit mitme prooviga ning muutub iga korraga üha täiuslikumaks. Keerulisemate kleitide puhul tuleb proovideks varuda mitu kuud, kuid ootamine on seda kõike väärt. Proovide-eelne põnevus ja ootusärevus ning tunne, mis pruuti valdab nähes oma unelmate kleiti järk-järgult üha täiuslikumaks muutumas on elamus omaette ning väga tore kogemus, mida pulmas teistega jagada ja hiljem meenutada.

Lisaks Liinale annavad kleidi valmimisse suure panuse ka meie rätsepad ja käsitöömeistrid. Kuna see on suur ja mahukas töö, siis on meil hea meel, kui pärlisära kontrollimisel on abiks ka üks lisasilmapaar nagu pildilt näha.

Kindlalt ja kaunilt koos ühisesse tulevikku

Elegantse siluetiga Maiu Toomase kindlas käevangus, teiseskäes kleidi slepp ning pruutkimp. Iga samm armastuses ühise elu suunas on tulvil õnne ja täiust.

Maiu kleit, soeng, meik ja pruutkimp moodustavad imelise vaatepildi,mida täiustab soliidses tumesinises ülikonnas Toomas, lillenupuke pruutkimbust ehteksrinnas ning maailma kõige kaunim naine käekõrval.

Elegantne V

Maiu pulmakleit on tagant sama imeline kui eest. V-kujuline pitsiga ääristatud seljaosa lõige on elegantne ning muudab kleidi tõeliselt hõrguks.

Soovime Maiule ja Toomasele tuult purjedesse ning palju kauneid, õnnelikke aastaid teineteisega.