Köitev armulugu Napolis: Gea ja Valerio stiilne pulm

Mitmed kuud ettevalmistust, ootusärevust, ülemõtlemist ning emotsioonipuhanguid hiljem oli see päev lõpuks käes. Kleit on viimistletud perfektsuseni, peopaigas sätivad väledad käed paika viimaseidki detaile ning kogu perekond on abiks, et pruut meheleminekuks valmis seada.

Gea kleidiinspiratsiooniks oli meie Royale kollektsiooni kuningannalik Catherine - elegantne merineitsilõikega kleit, millel on pärlitega ehitud pitsist ülaosa, elegantselt avatud pitsiga raamistatud selg ning pehmest tüllist slepiga seelik. Kleit valmis meie ateljees Gea mõõtudele ning et kõik istuks ideaalselt, tegime ka mitmeid proove.

Kogu pere on abiks

Ema Riwa ja õde Diana on ametis, et pruut altari ette kõndimiseks valmis seada. Loor vajab sättimist, seelikusaba silumist ning pruudi üha ülevamaks muutuvad emotsioonid pisut jahutamist, et enne tseremooniat meik laiali ei läheks.

Ka Riwa ja Diana kaunid kleidid valmisid meie moemajas - ema lavendlivärvi pärlitega ehitud kokteilikleit on daamilik ning sobib suurepäraselt tema temperamendiga, Diana õrnroosa siidšfioonist kleit on sihvakas ja elegantne ning mõjub Amalfi kuumas kliimas tõeliselt värskendavalt.

Ristiisa Evaldi käevangus altari ette

Kõigile tuttav pulmamarss kõlab, maailma kauneima naeratusega kombekohaselt looritatud pruut on ristiisa Ewaldi käevangus oma neiupõlve viimaseid samme tegemas ning peigmees Valerio viksilt ja viisakalt juba altari ees ootamas.

Kõik see kaunis kõik leidis aset Napoli lähedal Bacolis Sant'Anna kirikus.

Liigutav tseremoonia

Süda peaks vist kivist olema, et sellel tseremoonial pisar silma ei tuleks. Vapustavalt kaunis Gea oma kleidis säramas, armastav peigmees Valerio tema kõrval ning kõik lähedased hinge kinni hoidmas.

Koos abielu tormisele merele

Tihti kasutatakse väljendit "abielusdamasse jõudma", kuid Gea ja Valerio puhul on vastupidi. Teades Gea temperameti ootab neid ees hoopis meeletu rännak tormisel abielumerel, kus tuul purjeid rebib nign lained üle parda peksavad.

Olles ka ise Gea ja Valerio abielluastumise tunnistajaks olen kindel, et see paat peab vastu ka kõige tugevama maru ega lõpeta kummuli või karidel.

Liina Stein, august 2019

Elegantse lõikega pruutkleit Catherine

Selle ornamentilisest pitsist merineitsilõikelise pulmakleidi üks kõige iseloomulikum osa on selg - pitsiäärega raamistatud avatud lõige ning läbikumavad detailid loovad elegantse, luksusliku ning romantilise ilme.

Et see nii oleks, peab kleit kandjale istuma perfektselt - kehaosa pikkus ning ka kõik muud detailid peavad olema pruudi järgi õmmeldud ning kleidiproovides täpselt paika sätitud.