Looduse embuses: ood armastusele ja ilule

Katrina odüsseia: teekond armastuses ja lummas

Eesti loodus on imeline. Sügavad metsad, lummavad rabad ning uduga kaetud müstilised lagendikud on pärit kui muinasjuturaamatust. Kõige selle üle laotub rahu ja igavikuline hõng, peites endas tuhandeid teeradu, millest igaühel on jutustada oma unikaalne lugu armastusest, ootusest ja ilust.

Teel sellesse muinasjuttu peatus Katrina ka meie juures, sest teda oli ootamas imeline suurte lilledega kaetud bodi, milles kangastus tema armastus Mareki vastu kogu selle salapärases ja ilus.

Muinasjutuline pulm looduse rüpes Viru rabas

Katrina astus sel erilisel hommikul koiduvalgusse kui muinasjuturaamatust. Beežid õied roosade tukslevate südametega olid kui osa imelisest loodusest.

Vaid varajane hommikutund looduse sosinal ning õrna udu saatel oli Katrina ja Mareki imelise hetke tunnistajaks. Õhk oli täis ootust, rahu ja armastust.

Nagu muinasjutust

Katrina imelise bodi juurde valmis ka sulgpehme tüllseelik, mis koos moodustasid haldjaliku, muinasjutulise komplekti, milles on midagi igavikulist. Kui pilt suudaks muinaslooks moonduda, saaks ainuüksi sellest terve raamatu.

Igavikulised hetked hommikuse soojärve kaldal

Maalilise soojärve kaldal varavalges vahetatud vanded, hommikuse udu õrn paitus, imeline lillepärg, teineteise lõpmatust täis silmad ning looduse idüll seda tunnistamas. See oli hetk, kus kõik siin maailmas, ka aeg, sai teise tähenduse.

Armastuse ilu

Oleme väga õnnelikud, et saime olla osa Katrina ja Mareki pulmaloost ning luua rõiva nii imelisele naisele nagu Katrina. See bodi ja seelik polnud lihtsalt riietus, vaid peegeldas tema armastuse ja hinge sära. Soovime Katrinale ja Marekile pikka teed täis armastust, rõõmu ja hindamatuid hetki.