Südamed said üheks Toscana ilus: Marju ja Urmase pulm Villa Le Fontanelles

Firenze lähedal mäekünkal asuv Villa Le Fontanelle on tõeline pärl - põneva arhitektuuri ja ajalooga villa pakub ka lummavaid vaateid ning Toscana horisonti ja maastikku ehapunasse maalivat hingematvat päikeseloojangut. Villa kaunis aias on pulmatseremooniate tarbeks ka oma väike romantiline kabel.

Lõpuks oli käes kauaoodatud päev päikeselises hilisaugustis, see on üks kauneimaid aegu maaliliselt kaunis Toscanas abiellumiseks. Sellele imelisele päevale eelnes kuudepikkune töö meie Pariisi ja Tallinna ateljeedes, kus tegime lisaks pruudile kõige kaunimaks ka tema imearmsa väikese tütrekese, ema, tulevase ämma ning pruudi parima sõbranna.

Unistuste pulmakleit sai olema ka väga mitmekülgne

Marju unelmate pulmakleit valmis meie Pariisi ateljees mitmete proovidega, et tagada perfektne istuvus. Kleidi juurde valmis ka harmoneeruv pärlitega kaunistatud loor.

Kleit peegeldas hästi Marju olemust unistada suurelt, leppida vaid parimaga ning mõelda kastist välja. Kauni ja aktiivse naisena soovis Marju kanda oma kleiti mitmel eri moel mitte ainult pärast pulma, vaid ka pulmaõhtul. Sellest kannustatuna disainisime Marjule kleidi, mille romantilise pulmatseremooniaks mõeldud tüllseelik oli eemaldatav. Tseremoonia ajal võis õrna tülli all peituvat pärlitega kaetud elegantset siluetti vaid aimata, õhtu hilisemas faasis sai tüllseeliku tantsupõrandal dramaatilise liigutusega endalt heita ning täiel rinnal pidutseda.

Riisivihm toob abieluõnne. Itaalia muistne pulmatraditsioon Lancio del Riso

Peale pulmatseremooniat ootasid noorpaari kabeli ukse ees juubeldavad pulmalised, kostitades vastabiellunuid sümboolse riisisajuga. Tegu on vana Itaalia pulmatraditsiooniga, mis sümboliseerib küllust ja viljakust.

Õnneliku pruudi käekõrval särab ka väike printsess, seljas pärlite ja lillekestega ehitud armas kleidike, mis valmis talle pulmapäevaks eritellimusel.

Tegime pulmaks kauniks ka ema ja parima sõbranna

Kõigi kaunite pulmakülaliste seas säras ka sõbranna Kristel, kes kandis drapeeringutega siidkleiti. Pruudi emale Mallele valmistasime elegantse brokaatkangast õhtukleidi. Mõlemad kleidid valmisid eritellimusel ja proovidega meie Tallinna ateljees.