Meie koolilõpetajate lemmikud

Lõpukleidid kütavad kirgi igal aastal, sest koolilõpetamine on üks olulisemaid sündmusi eluteel ning tähistab pikkade aastate jooksul nähtud vaeva, tehtud tööd ning kogetud katsumusi ja rõõme. Paljud koolilõpetajad, kes teavad, et me paneme kõik oma lõpetajad ning kleidid kirja ja ühesuguseid kleite samale lõpetamisele ei müü, teevad oma valiku juba jõuludeks või uue aasta alguses, et oma lemmikust mitte ilma jääda.

Mis on olnud meie koolilõpetajate lemmikud ja miks? Räägime sellest lähemalt.

Võimsad vormid kaasaja printsessile

KIrkad värvid ning dramaatilised tüllkangast vormid on meie uue hooaja trend ning väga ägedaks valikuks ka koolilõpetamisele.

Meie uues koolilõpetajate kollektsioonis on mitmeid sellises stiilis kleite ja bodisid ning kui sinu lemmikvärv ei ole veel saadaval, võid julgelt küsida, sest valmistame oma lõptajatele unelmate kleite ja kostüüme ka eritellimusel.

Satsilisd seelikud vallutavad südamed

Selles lõpukleidis on natuke kõike - romantiliste toonidega beežikas satsiline seelik, sädelev hõbedane ülaosa ning ümber talje põimuvad hõbedased põneva tekstuuriga nahkrihmad.

Selline koolilõpetamiseks imeliselt sobiv kleit võib hiljem leida kandmist ka sünnipäevadel, suvepidudel ja fotoshootidel.

Oranž on trendikas valik

Trendikad inimesed teevad julgeid valikuid ning oranž on üks neist. Selles värvis on sära, emotsiooni ja iseloomu. Esmapilgul võib oranž tunduda harjumuspäratu, kuid kui oled seda selga proovinud, siis võid meeldivalt üllatuda.

Meie koolilõpetajad on oma lõpupeoks valinud oranže pintsak-kleite ning satsilise seeliku ja nahkrihmadega "Seek Me" kleite, uue hooaja kollektsioonis ootavad lõpetajaid ka oranžid bodid ja püksid.

Eritellimusel saame oranžina õmmelda ka teisi mudeleid. Kui oled oranži fänn, küsi julgelt!

Bodi pükste või seelikuga praktilise meelega koolilõpetajale

Bodi ja seelik või pükste combo on äge valik ning samas ka väga praktiline, sest peale koolilõpetamist saad neist teha oma riidekapis olevaga palju stiilseid look'e ning kanda nii pidudel kui igapäevaselt.

Meie uues kollektsioonis on palju erinevates toonides bodisid, mida pükste või seelikutega kombineerida ja särada nii lõpupeol kui sellele järgneval suvel.

Koolilõpetajate lemmik "Seek Me"

Satsilise seelikuga nahkrihmadega "Seek Me" on meie koolilõpetajate üks lemmikuid. See stiilne ja suvine kleit sobib lisaks lõpetamisele ja suvepidudele, reisidele ning ka igapäevaseks kandmiseks. Pidulikkust saad meigi ja stilistikaga ise reguleerida ning lihtsa igapäevajalanõuga sobib kleit ka päikeselisel päeval jalutuskäigule.

Kleidi lõige on universaalne, sobides 34 kuni 40 suurusele. Kandja mõõtudele on tehtud ainult nahkrihmad, kuid kuna nahka lisada ei ole keeruline, siis pole vaja karta sellest kleidist väljakasvamist.

Erinevates toonides "Seek Me" on ka meie uues lõpukleitide kollektsioonis.

Unistuste lõpukleit eritellimusel

Igal hooajal valmib meil palju lõpukleite rätsepatööna kandja mõõdule. Et kleit istuks ideaalselt, teeme ka proovid ja prooviparandused ning vaatame lõpptulemuse üle nii, et kõik on detailideni paigas ja ka õige pesu seljas ning õiged kingad jalas.

Paljud erilised kleidid valmivad Liina käe all ka eritellimusel alates disainist ja kangaotsingutest Pariisis kuni õmbluse ja proovideni Tallinnas. Kui sul on unelmates lõpukleit, mida sa meie kollektsioonidest ei leia, võid meile julgelt kirjutada!

Tähista vana lõppu ja uue algust valges

Valge on puhtuse ja rahu värv ning sobib koolilõpetamiseks suurepäraselt, tähistades nii möödunut kui sümboliseerides uue eluetapi algust.

Selles valges Tartu Ülikooli lõpukostüümis kombineerub valge pükstükk ja jakk tervikuks kuldsete nahkrihmade ja kuldsete nööpidega. Nii jakki kui jumpsuiti saab hiljem paljudel sündmustel kanda ning teiste rõivastega kombineerida.

Mitmeid stiilseid pükstükke ja ülikondasid on ka meie uues koolilõpetajate kollektsioonis.

Pükstükk on elegantne ja väljapeetud valik

Kui sageli kujunevad põhi-, kesk- ja ülikooli lõpetajate seas välja oma lemmikud, siis pükstükk on olnud popp valik kõikides haridusastmetes.

Pükstükis on nii stiili kui akadeemilist soliidsust ning kui oled muidu kleidikandja, on pükstüki valimine koolilõpetamiseks hea võimalus klassikaaslasi ja lähedasi kooli lõpu puhul üllatada. Lisaks sobib pükstükk hiljem ka teistele sündmustele, pidudele ning restorani või teatrisse minekuks.

Mitmed pükstükid ja ülikonnad on ka meie uues koolilõpetajate kollektsioonis.

Pelgad jahedat ilma? Appi tuleb stiilne jakk

Eesti suves ei saa kunagi liiga kindel olla ning kui pelgad jahedat ilma, võime sinu kleidi või pükstüki juurde pakkuda ka samast või kokkusobivast kangast õmmeldud stiilset jakki.

Sageli sobib kaitseks halva ilma vastu ka mõni olemasolev jakk või kardigan, kui tuled meile koolilõpukostüümi valima, võid julgelt nõu küsida.

Sinise klassikaline elegants

Üks lemmikvärve nii kevadsuvisel kui sügistalvisel hooajal on sinine - ärksa ja loova, kuid rahuliku meele ja traditsioonide värv, mis sobib suurepäraselt ka koolilõpetamiseks.

Kuningliksinine mõjub eriti kaunilt siidist kleitides. Pildilnähtav hõbedase vööga siidsatiinist kleit valmis eritellimusel ning v-kaelusega siidšifoonist kleit kuulub meie peokollektsioonide klassikasse.

Kui oled oma unelmate lõpukleidi otsingul, soovitame esmalt tutvuda meie uue koolilõpetajate kollektsiooniga. Kui ka sinu lemmikmudel pole sobivas toonis või suuruses saadaval, küsi julgelt, aitame heal meelel sinu lõpupeo eriliseks muuta!