Meie kaunid pruudid

Muinasjutuline kleit pulmaks maalilisel Skopelose saarel Kreekas

Dramaatiline pulmakleit "La Reina del Sur" oli armastus esimesest silmapilgust. Kleiti esmakordselt proovides kangastus tema vaimusilma Egeuse mere maaliline saareke Skopelos, merejumalannalik pruut tuhandete satsidega pruutkleidis ning armastatu tema kõrval. Sinine meri, romantilised tänavasillutised ja roosad põõsad olid selle kleidi jaoks kui loodud.

Ainueksemplarist La Reina del Sur erilisele karakterile

Selles võimsas ainueksemplarist pulmakleidis on sadu meetreid tülli, millest tehtud õrnalt läbikumav tuhandesatsiline seelik sümboliseerib armastust kogu oma salapärasuses ja kütkestavates unistustes. Kleidil on inglitiibu meenutav ülaosa, mis on ehitatud mummulisele, romantilise tüllile.

Jevale oli La Reina del Sur kui loodud - graatsilise ja õrna figuuriga tugeva karakteriga naine oli imeline kompliment sellele õrmast tüllist, kuid väga vormikale ja iseloomukale tüllkleidile, milles on merelaine romantiline rahu ning märkamatu jõud.

Õrnroosa pärlipitsist slepiga pulmakleit imelisele Marile

Tihti juhtub ka nii, et pulmakollektsioonis valmis olev kleit sobib pruudile kui valatult ning vajab ainult väiksemaid kohendusi. Nii läks ka sihvaka ja särava Mariga, keda ootas see ornamentilisest pärlitga ehitud heleroosast pitsist kuningannaliku slepiga hõrk ja väljapeetud pulmakleit.

Kuna kleit pole klassikaliselt valge, on seda võimalik hiljem kanda ka teiselt pidulikel sündmustel.

Elegantne pikendatud pihaga valge pruutkleit

Õrnast pitsist siidšifoonist seelikuga tagasihoidlik, kuid elegantne kreemikasvalge pulmakleit. Pikendatud pihaga lõige sobib sihvakale kandjale hästi ning lisab kleidile erilisust.

Selline pulmakleit sobib suurepäraselt nii mõisa kui mereranda, lendlev siid seelikus võimaldab teha ägedaid fotosessioone. Kuna tegu pole klassikalise pulmakleidiga, sobib see kandmiseks ka mujal, näiteks restoranis pulmaaastapäeva õhtusöögil.

Ebatraditsiooniline valik pulmadeks - stiilne lillede ja pärlitega ehitud jumpsuit

Traditsiooniliste pulmakleitide seas torkavad teistsugused valikud eredalt silma ning üks neist on Kerlin oma elegantses valges pükstükis.

Erilise maitse ja isepäise loomuga Kerlin soovis oma pulmapäevaks midagi šikki ja omanäolist ning õige pea jõudsime mõtte juurde luua pulmadeks jumpsuit, kus saavad kokku traditsioonid ning modernsus.

Jumpsuit pakub lisaks imelisele pulmapäevale palju rõõmu ka edaspidi, sobides hiljem suurepäraselt ka peole ja restorani.

Lihtsuses peitub võlu: pulm romantilises Itaalia külakeses

Vahel on lihtsad asjad elus need kõige paremad. Väike maaliline külake Itaalias kitsaste ja vaiksete tänavatega, mida siin-seal kaunistavad erksavärvilised lillepõõsad. Sina armsama käevangus, romantiline beežist tüllist kleit lendlemas, süda täis rõõmu ja armastust.

Mõni kuu varem meie butiigis kleiti valides ja kleidiproovis käies oli see hetk kõhus liblikaid lennutav unistus, nüüd juba kaunis mälestus, mõlemad neist perfektsed, kustumatud ning enda omad.

Ajatut elegantsi kiirgav särav Soome noorpaar

See Soome noorpaar näeb väga stiilne ja maitsekas - pruut meie eritellimusel valminud pärlitega ehitud lillemotiividega pitskleidis ning peig šikis frakis.

Pildil mustvalge, kuid reaalelus erinevate õrnades toonides lillemotiive moodustavate pärlitega kaetud pulmakleidis on nii hõrku kuningannalikkust kui kevadist värskust.

Ehime õitesse ka pruutneitsid ja lilleneiud

Imelised pulmad koosnevad paljudest oluslisteks asjadest ning lisaks pruudile ja on vahel meile osaks saanud rõõm teha kauniks ka pruutneitsisid ja lilleneiusid.

Selliseid kleite valmistame alati eritellimusel vastavalt pulma kontseptsioonile.

Muinasjutuline Cinderella pulmakleit: meie pruutide üks lemmikutest

Puudritoonides õrna tüllseeliku ning pärlitega ehitud ornamentilise ülaosaga Cinderella sobib oma õrnuses ja erilisuses nii altari ette kui peoõhtule. Valides selle kleidi oma pulmadeks võid kindel olla, et ta leiab tee kapist välja tantsupõrandale või punasele vaibale nii mõnelgi õhtul teie abieluteel.

Hetkel sellist Cinderellat meie kollektsioonides ei ole, kuid kui soovid oma pulmapäeval sama dramaatilisi poose võtta, siis saame seda valmistada eritellimusel.

Pulm Taimaal: vahel täituvad unistused kodust kaugel

Mis oleks romantilisem pulmast inimtühjas paradiisirannas? Vaid selline pulm, kus pruut seisab oma armastatu käte vahel oma unelmate kleidis ning täpselt sellise Liis meie kevadsuvisest kollektsioonist endale leidis. Hõbedaste pärlitega ehitud pitsist ülaosa ning mündirohelise seelikuga kleit oli Tai romantiliste rannikute pulmamiljöösse kui loodud.

Sellises stiilis kleidist on palju rõõmu nii pulmapäeval kui ka hiljem, sest pole põhjust teda kappi tolmama jätta. Pulma-aastapäeva õhtusöök restoranis, romantiline reis soojale maale ning kleit saab kohvris kaasa tulla uusi õnnelikke mälestusi looma.

Karin ja Peeter abielurannas

Kaunis Karin meie klassikalises pulmakleidis, mille ülaosas sädeleb pits ning seelikus voogab siid ning Peeter, seljas valge särk, mis on ehitud pulmakleidi pitsidetailidega - see on paradiisiranna täiusliku abielusadama definitsioon.

Ilu igas detailis: Marie unustamatu pulmapäev

Marie aastatetaguse pulmakleidi loomine on meeles nii värskelt nagu olnuks see eile. Sättisime sadu meetreid plisseeritud siidorganzat merineitsiseeliusabaks, mis on kohev kui kobrutav merelaine, kleidi ülaosa valmis drapeeritud siidšifoonist.

Kogu ansambli muutsid veel täiuslikumaks roosasse riietatud pruutneitsid, kelle siidšifoonist drapeeritud kleidid harmoneerusid imeliselt nii pruudiga kui omavahel.

Oled oma unelmate pulmakleidi otsinguil?

Meie pulmakollektsioonides leidub palju kaunist igale kehatüübile, maitsele. Kõiki kleite saame õmmelda mõõdule ning teha ka disainimuudatusi või disainida Sinu unelmate kleit täiesti algusest.